مدیریت ورزشی المپیک ۲۰۲۰ به مدیر زن واگذار شد

تهران (پانا) – میکاکو کاتونی، دارنده دو مدال برنز المپیک در رشته #شنا را بعنوان مدیر ورزشی جدید خود انتخاب کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کاتونی جایگزین کوجی موروفوشی که اخیرا به دلیل عضویت عالی در آژانس ورزش ژاپن با توکیو۲۰۲۰ خداحافظی کرد، شده است.

میکاکو کاتونی عضو هیات اجرایی #کمیته_ملی_المپیک ژاپن و از معدود زنان کرسی دار در مدیریت ورزش به شمار می‌رود. کاتونی یک مدال نقره و چهار برنز جهانی را نیز طی سال‌های ۱۹۸۶تا۱۹۹۱ بدست آورده است.

وی با ابراز خرسندی از قرارگرفتن در کادر اجرایی توکیو۲۰۲۰ از افزایش تلاش‌های خود برای ارتقای تعامل بین اعضا و غلبه بر موانع ناشی از پاندمی کرونا گفته است.

کاتونی با تقدیر از موروفوشی، مدیر پیشین؛ حفظ ارتباطات مناسب با ورزشکاران و فدراسیون‌های بین المللی و ایجاد تفاهم بیشتر را از اولویت‌های خود برشمرده است.

admin

سردبیر

تارگاه راهکار و راهبرد مشاوره مدیریت با هدف گسترش دانش مشاوره مدیریت و به اشتراک گذاری فعالیت ها، یافته ها، تجارب و دیدگاه های مشاوران، کارآفرینان و شرکت های تولیدی و خدماتی ایجاد شده است. عدم گرایش سیاسی و تمرکز بر ارتقاء توانمندی علمی مخاطب در حیطه ی اجرای راهبردها و راهکارهای علم مدیریت از محوری ترین اصول تارگاه است که ضمن حفظ حدود افراد و شرکت ها و پرهیز از خدشه به مبانی حرفه ای و رقابتی فعالیت می نماید.

دسترسی سریع